HIERDIE GROEPE LEERLINGE HET ONS WEER BAIE TROTS GEMAAK !!!
 
NETBAL:  Die volgende dogters het aan die  Bokkieweek deelgeneem.  
V.l.n.r:  Chanel Coetzee,  Charne Villinger,  Shanique  Jacobs,  Angelica Fourie
 

 
 
RUGBY - HOëRAFDELING:  
Baie geluk aan Ruan Smit en Kevin Swiegers wat verkies is tot die Luiperds Platteland-
span. Kevin is ook gekies vir die VKB-span wat later vanjaar in Ierland gaan rugby speel.
BAIE GELUK !!!
 

 
RUGBY:  LAERAFDELING:
Baie geluk aan Elmor Joubert en Gustav Louwrens wat tot die Noordwes Plattelandspan
verkies is.  Gustav is ook gekies vir die VKB-span wat later vanjaar in Ierland gaan rugby
speel.  BAIE GELUK !!!
 

 
 
GIMNASTIEK:
Baie geluk aan  Eldre Blignaut en Benette Potgieter wat NW-kleure verwerf het in gimnastiek.  
Hou gerus die twee dop !
 

 


ONS EIE KAMPIOENE !!!
Na bykans ’n jaar se harde werk word hul moeite beloon deur as WENNERS van die DEKALB LIGA gekroon te word !  Ons 1 ste Netbalspan het Koster 26 - 23 
gewen.  Dogters ons is baie trots op julle en Juffrou Alet Kemp !

 

DIE O/17- RUGBYSPAN DOEN DIT OOK !!!
Baie geluk aan ons 0/17-Rugbyspan wat  as die WENNERS uit die stryd tree van die  DEKALB KLEINSKOLE LIGA ! Hierdie seuns het Ferdinand Postma 19 - 11 verslaan. 
Mooi so manne, ons is trots op julle en julle afrigters - Mnre. Johan Bester en Marius Smit.  Sterkte met julle verdere deelname aan die VIRSEKER-BEKER.  Ons weet dit sal
goed gaan. 


TOP 5 LAERAFDELING - EERSTE KWARTAAL 2018

GRAAD 1: Voor v.r.n.l:  1.  Kay-Lee van Jaarsveld  2. Aneska Davidson  3. Marizelle Badenhorst  4. Johannes Loots

              5. Ellies Grant (afwesig) 

GRAAD 2:  V.r.n.l.:  1. Werner du Plessis  2. Caeser Stock (afwesig)  2. Marius van Wyk  3. Willem Wessels    

3.  Lee-Ray Baker  3. Veronica Cronje 

GRAAD 3:  V.r.n.l.:  1. Jaline Steyn  2.  Isabella Marais  3.  Yolane Nel  4. Paul Laubscher  5. Heinrich Hoorne

GRAAD 4: V.r.n.l.:  1.  Dominique Rossberg  2.  Hanre Penn  3. Rickus Payne  4. Jason du Toit  5. Jannie Blignaut

GRAAD 5:  V.r.n.l.:  1.  Juan Nel  2. Janco Nel  3. Lyneese Wylbach  4. Shane Harmse  5.  Charne Bothma  5. Tanja Dercksen

GRAAD 6:  V.r.n.l.:  1. Isone de Villiers  2. Bianca van Zyl  3. Christiaan Liebenberg  4. LJ Moolenbeek  5.  Cobus Liebenberg 

GRAAD 7:  V.r.n.l.:  1. Elmai Nel  2. Lariska Coetzee  3. Esmarie Swanepoel  4. Megan Swiegers  5.  Jeanette Wilson


TOP 5 - HOëRAFDELING EERSTE KWARTAAL 2018

GRAAD 8:  V.l.n.r.:  1.  Georne Swanepoel  2. Luca Henning  3.  Amira Ballim (afwesig)  4.  Dez-Rey v.d. Berg  5.  JP Moolenbeek  
 
GRAAD 9:  V.l.n.r.:  1. Hestri Jacobs  2.  Shaldon  Senekal  3.  Nicola Mostert  4.  Chane Botes  5.  Henry Collen
 
GRAAD 10:  V.l.n.r.:  1. Maricha Penn  2. Nathan Wilson  3.  Danelle Coetzee  4.  Chanel Coetzee  5.  Elrine Keyser
 
GRAAD 11:  V.l.n.r.:  1. Marlie van Zyl  2. Juanita Oosthuizen  3.  Sune Nel  4.  Melinda Momberg  5.  Kamogelo Mogorosi
 
 
 
GRAAD 12:  V.l.n.r.:  1.  Ziyaad Ballim  2.Armand van Jaarsveld  3. Bianca du Plessis  4. Megan Victor  5.  Tiaan Jacobs

MEDIAPREFEKTE  2018

VOOR:  v.l.n.r. Marilze Britz, Charne Maree, Karlinka Janse van Rensburg, Lee- Anne Day, Katlego  Smith
AGTER: v.l.n.r. Theane Jacobs, Poloko Maleke, Melandri Avenant,  Handri Potgieter, Tanja Dercksen, Isone De Villiers
 
 LAERAFDELING - VLR  2018
 
VOOR: v.l.n.r.  Megan Swiegers, Stefan du Plessis (O/hoofseun), Gustav Louwrens (Hoofseun)  Elmai Nel (Hoofdogter),
Lariska Coetzee (O/hoofdogter), Esmarie Swanepoel
AGTER:  v.l.n.r  Cobus Liebenberg, LJ Moolenbeek, Bianca van Zyl, Lize Wilson, Marco Meintjies, Jeanette Wilson, 
Angelique Diedericks, Christiaan Liebenberg, Tristan Lessing
 
                                      HOëRAFDELING  - VLR   2018
 
VOOR:  v.l.n.r.  Bianca Bronkhorst, Kayla Janse van Rensburg, Megan Victor (O/hoofdogter), Charne Villinger (Hoofdogter),
Armand van Jaarsveld (Hoofseun),  Llewellyn Swart (O/hoofseun), Ziyaad Ballim, Daniel Moatlhodi
AGTER: v.l.n.r  Fiona Alexander,  Juanita Oosthuisen, WB Fourie, Gomolemo Ganewe, Kevin Swiegers, Ruaan Fourie,
Shanique Jacobs, Hesca Louw
 

LAERAFDELING  VICTRIX- EN VICTOR LUDORUM - 2018

Lourika van Niekerk  en Gustav Louwrens
 
 
HOëRAFDELING  VICTRIX- EN VICTOR LUDORUM  - 2018
Elcartley Taaibosch  en Charne Villinger
 
 
 
BAIE GELUK  aan die drie manne wat deurgedring het om aan die NOORDWES
KAMPIOENSKAPPE te gaan deelneem !  (ATLETIEK)
 
 
Gert Els, Gustav Louwrens  en Lethabo Riet
 
 
Ons hoërafdeling se atlete wat gaan deelneem het aan die NOORDWES KAMPIOENSKAPPE te Potchefstroom.   BAIE 
GELUK !!!
 
 
VOOR:  v.l.n.r Bernadette Mogotsi,  Porsche Adlem,  Angelica Fourie  Charne Villinger,  Shanique Jacobs
AGTER: v.l.n.r Elcartley Taaibosch, Gerhard de Villiers, Llewellyn Swart, Kamogelo Bakae

BAIE GELUK aan Nieuwoudt Fouche wat as die beste 0/8 Tweekamp-atleet
gekies is by die Griekwalandwes Kampioenskappe !!! Hy’t dan ook ’n goue 
medalje verwerf.