TWEEDE  KWARTAAL: TOP 5
 
 
GRAAD 1:  
V.l.n.r. Werner du Plessis, Veronica Cronje, Marius van Wyk
Agter: Deidre Blignaut, Reinach de Waal
 
 
 
GRAAD 2:
V.l.n.r.: Paul Laubscher, Sojandri Groenewald, Onalenna Sethibe
Agter: Jaline Steyn, Zander Fourie
 
 
 
GRAAD 3:
V.l.n.r.: Dominique Rossberg, Hanre Penn, Dou Liebenberg
Agter: Caiden v.d. Linde, Nyakallo Mokotedi
 
 
 
GRAAD 4:
V.l.n.r.  Juan Nel, Shane Harmse, Janco Nel
Agter: Jannie de Waal, Anje du Plessis
 
 
 
GRAAD 5:
V.l.n.r.  Bianca van Zyl, Reinier Hough, Isone de Villiers
Agter: Christiaan Liebenberg, Cobus Liebenberg
 
 
 
GRAAD 6: 
V.l.n.r.: Elmai Nel, Esmarie Swanepoel, Lariska Coetzee
Agter: Gerhard Lessingh, Chanelle J v Vuuren
 
 
 
GRAAD 7:
V.l.n.r.: Hanu vd Berg, Georne Swanepoel, Marais Brewis
Agter: Luca Henning, Jo-Ann Marx
 
 
GIMNASTIEK
 
 
Baie geluk aan Deidre Blignaut met haar pragtige prestasie.  
Sy het ’n ’n goue medalje in gimnastiek verower !  Ons is BAIE trots op jou !!!
 
 
TWEEDE KWARTAAL: TOP 5 LEERLINGE
 
 
Graad 8:
V.l.n.r.: Janke Visagie, Shaldon Senekal, Hestri Jacobs 
Agter: Delores Vergeet, Chane Botes
 
 
 
Graad 9:
V.l.n.r.: Maricha Penn, Nathan Wilson, Danelle Coetzee  
Agter: Chanel Coetzee, Jennifer Marais
 
 
 
Graad 10:
V.l.n.r.: Sune Nel, Juanita Oosthuizen, Kealeboga Motsiri
Agter: Marlie van Zyl, Kamegelo Mogorosi
 
 
 
Graad 11:
V.L.n.r.: Ziyaad Ballim, Armand van Jaarsveld, Karen Waldeck  
Agter: Megan Victor, Marinus Jacobs
 
 
 
Graad 12:  
V.l.n.r.: Marisa de Lange, Henry Nieuwoudt, Vincent Marais
Agter: Megan Engelbrecht, Franco Smit
 
 
TOP 5-LEERDERS: Elke kwartaal word die Top 5 Akademiese presteerders aangewys.  
Baie geluk aan die volgende leerders wat die Top 5 presteerders is in elke graad. 
 
EERSTE KWARTAAL:
 
 
GR. 8:
Voor:  v.l.n.r.  1. Shaldon Senekal  2. Janeke Visagie
Agter:  v.l.n.r.  3. Charne Botes  4. Hestri Jacobs  5. Nicola Mostert 
 
 
 
GR. 9:
Voor:  v.l.n.r.  1. Danelle Coetzee  2. Nathan Wilson
Agter:  v.l.n.r.  3. Jennifer Marais  4. Chanel Coetzee  5. Porsche Adlem
 
 
 
GR. 10:
Voor:  v.l.n.r.  1. Sune Nel  2. Marlie van Zyl
Agter:  v.l.n.r.  3. Juanita Oosthuizen  4. Dawie Neethling  5. Elcartley Taaibosch
 
 
 
GR. 11:
Voor:  v.l.n.r.  1. Ziyaad Ballim  2. Karen Waldeck  3.  Armand van Jaarsveld
Agter:  v.l.n.r.  4. Megan Victor  5. Marinus Jacobs  5. Llewellyn Swart
 
 
 
GR. 12:
Voor:  v.l.n.r.  1. Marisa de Lange  2. Henry Nieuwoudt
Agter:  v.l.n.r  3. Franco Smit  4. Chantelle van der Schyff  5. Marianne Hughes
 
 
LAERAFDELING SE RUBY PRESTEERDERS
 
 
Voor:  v.l.n.r.  Lukas Saaiman - NW Luiperdspan, JP Moolenbeek - NW Platteland
Agter:  v.l.n.r.  SJ van Niekerk - Verwes Platteland, Marais Brewis - Verwes Platteland en Gustav Louwrens - NW Platteland 0/12
 
 
HOëRAFDELING  SE  RUGBY PRESTEERDERS
 
 
Kevin Swiegers - NW Platteland 0/16. BAIE  GELUK, ONS IS TROTS OP JULLE !!!
 
 
TOP 5-LEERDERS: Elke kwartaal word die Top 5 Akademiese presteerders aangewys. Baie geluk aan die volgende leerders wat die Top 5 presteerder was in elke graad.
 
EERSTE KWARTAAL:
 
 
GR. 1:
Voor: v. l.n.r  1. Veronica Cronje  2. Werner du Plessis   
Agter: v.l.n.r.  3. Deidre Blignaut  4. Marius van Wyk  5. Reinhardt van Heerden
 
 
 
GR. 2:
Voor:  v.l.n.r  1. Paul Laubscher  2. Jaline Steyn  
Agter:  3. Yolane Nel (Afwesig)  4. Zander Fourie (Afwesig)  5. Leila Visser   5. Anzelle van Vuuren 
 
 
 
GR. 3:
Voor:  v.l.n.r.  1. Dominique Rossberg   2. Rickus Payne   2. Caiden van der Linde
Agter:  v.l.n.r.  3. Jason du Toit  4. Douw Liebenberg  5. Guguletho Pakade  
 
 
 
GR. 4:
Voor:  v.l.n.r.  1. Juan Nel  2. Anje du Plessis  3. Jannie de Waal
Agter:  v.l.n.r  4. Anita van Heerden  5. Esray Smit  5. Shane Harmse
 
 
 
GR. 5:
Voor:  v.l.n.r.  1. Reinier Hough  2. Isone de Villiers   
Agter:  v.l.n.r.  3. Bianca van Zyl  4. Cobus  Liebenberg  5. LJ  Moolenbeek
 
 
 
GR. 6:
Voor:  v.l.n.r.  1. Elmai Nel  2. Esmarie  Swanepoel
Agter:  v.l.n.r.  3. Lariska Coetzee  4. Lourika van Niekerk  5. Jeanette Wilson 
 
 
 
GR. 7:
Voor:  v.l.n.r.  1. Georne Swanepoel  2. Luca Henning
Agter:  v.l.n.r  3. Marais Brewis  4. Jo-Ann Marx  5. Hanu van den Berg
 
 
Baie geluk aan die volgende leerlinge wat Griekwas verteenwoordig het in Tweekamp by die SA- kampioenskappe: 
 
V.l.n.r: Jo-Ann Marx, Jannie de Waal, Jaco de Waal en Marais Brewis.
 

 
 
 
MARAIS BREWIS VERTEENWOORDIG DIE GOOD HOPE SWIMMING CLUB IN 3 ITEMS BY DIE SA KAMPIOENSKAPPE VLAK 2. BAIE GELUK!!!
 
 
Hoërafdeling - VLR 2017
 
 
Voor vlnr: Armand van Jaarsveld, Marisa de Lange (O/Hoofdogter), Vincent Marais (Hoofseun), Megan Engelbrecht (Hoofdogter), Henry Nieuwoudt (O/Hoofseun), Theo-Nicha Witbooi
Agter vlnr: Charne Villinger, Chantelle vd Schyff, Llewellyn Swart, Kayla JvRensburg, Gomolemo Ganewe, Jason Smith, Enrique Engelbrecht, Sello Meje, Karen Waldeck, David Moatlhodi, Calyn Tiller
 
 
Laerafdeling - VLR 2017
 
 
Voor vlnr: Hanu vd Berg, Reaoboka Oliphant, MW Bothma (Hoofseun) Georne Swanepoel (Hoofdogter), Marais Brewis (O/hoofseun), Lee-Annmari Hagemann, Afwesig - Jo-Ann Marx (O/hoofdogter)
Agter vlnr: Gustav Louwrens, JP Moolenbeek, Elmai Nel, Lariska Coetzee, Jeanette Wilson, Esmarie Swanepoel, Lee-Ann Posthumus, Luca Henning, AC Visagie
 
 
MEDIAPREFEKTE - 2017
 
 
Voor vlnr: Chane Botes, Hestri Jacobs, Marlie v Zyl, Carien Harmse, Porsche Adlem
Agter vlnr: Charmone Louw, Charne Maree, Chanelle JvVuuren, Melinda Momberg, Karlinka JvRensburg, Makaila Pelser, Anke Grobler